fbpx Бімодальне слухопротезування у Центрі слухової реабілітації АВРОРА
Бімодальне слухопротезування
без проблем
Дізнатися більше з відео
Ми підтримуємо перехід на комбіновані технології

Коли настроюється слуховий апарат, що слугує доповненням до кохлеарного імплантату, буває складно встановити потрібний баланс між ними. При бімодальному протезуванні, одне вухо стимулюється електричними подразниками, а друге – акустичними. Ці різні способи стимуляції вимагають особливо гнучкого підходу, який став можливим завдяки програмі настроювання слухових апаратів Oticon – Genie.

Для кого призначене бімодальне слухопротезування?

Дедалі більше пацієнтів обирають слухопротезування кохлеарними імплантатами.  Багато з них носять слуховий апарат на протилежному вусі, щоб максимально скористатися залишковим слухом.  Усі пацієнти, в не імплантованому вусі яких наявний залишковий слух, можуть стати кандидатами на бімодальне протезування.

Oticon Dynamo - ідеальна пара для будь-якого кохлеарного імплантату

Oticon Dynamo – це ідеальний слуховий апарат для бімодального протезування. Завдяки гнучкій платформі настроювань, Dynamo можна легко та просто запрограмувати так, щоб він найкращим чином доповнював БУДЬ-ЯКИЙ кохлеарний імплантат. YouMatic – спеціальний інструмент у програмі настроювання слухового апарату Oticon Dynamo – дозволяє отримати звук найвищої якості відповідно до особистих побажань пацієнта. Цей підхід підвищить рівень задоволення пацієнтів та змінить до кращого їх відношення до слухових апаратів.

Розроблено експертами Національної науково-дослідної клініки Boys Town (США)

Відтепер Genie, програма для настроювання слухових апаратів Oticon, містить спеціальний алгоритм для програмування слухового апарату для роботи в парі з кохлеарним імплантатом, а також панель настроювань, що дозволяє виконати бімодальне слухопротезування швидко та просто.

Алгоритм бімодального слухопротезування, розроблений спеціалистами клініки Boys Town, поєднує у собі наукові інновації та практичний клінічний досвід.  За допомогою цього алгоритму, за декілька простих кроків, можна збалансувати рівень гучності та настроїти амплітудно-частотну характеристику слухового апарату.  Таким чином, можна підібрати оптимальні акустичні параметри Dynamo для пацієнта, протезованого кохлеарним імплантатом

bimodal-flowchart500

Схема процесу бімодального слухопротезування враховує наступні методи настроювання СА, що включають у себе збалансування рівнів гучності:

  • Широкосмугове настроювання.
  • Використання частотного зниження.
  • Настроювання з обмеженою шириною смуги.
Oticon Genie - прості інструменти для точніших результатів

Нова панель настроювань програми Oticon Genie дозволяє максимально задовольнити потреби та побажання пацієнтів. Будь-який рекомендований алгоритм настроювань можна легко та просто виконати за допомогою спеціальних регуляторів. Завдяки цим регуляторам, можна без будь-яких складнощів впровадити усі тонкі настроювання, рекомендовані алгоритмом бімодального слухопротезування. Керувати ними можна через два допоміжних інструменти: «Bimodal Fitting» (Бімодальне Слухопротезування) та «Speech Rescue» (Рятівник мовлення).

Чудовий старт у життя для дітей

Бімодальне слухопротезування дітей з важкою та глибокою втратою слуху в ранньому віці допомагає їм успішно оволодіти мовленням. Комбінована акустична та електрична стимуляція сприяє засвоєнню дитиною мовою, розмовними та музичними навичками, отже, її майбутнім успіхам у навчанні та житті.
Також, адаптувано алгоритм бімодального слухопротезування та допоміжні інструменти для дитячих слухових апаратів Sensei Super Power (Sensei SP), відкривши цим переваги бімодального слухопротезування для наших наймолодших пацієнтів.

Дізнайтеся більше про Sensei SP

Які переваги бімодального слухопротезування для пацієнтів?

Оптимізоване бімодальне слухопротезування підвищує ефективність кохлеарних імплантатів та дозволяє задіяти значний потенціал можливостей слухового апарату на протилежному вусі

Головні переваги бімодального слухопротезування:

  • Комбінована акустична та електрична стимуляція покращує якість звуку (у тому числі музичного), який сприймає пацієнт.
  • Якість життя підвищується завдяки отриманій можливості брати участь в суспільних заходах.
  • Покращується здатність чути мовлення в шумі.
  • Набагато легше локалізувати звук (визначити напрямок на джерело звуку).
  • Суттєве зниження слухового зусилля, людина практично не втомлюється.