fbpx SafeLine - тримач для слухових апаратів | Слухові апарати Oticon в Україні
Oticon SafeLine™
SafeLine -
тримач для слухових апаратів

Тепер ви зможете носити слухові апарати за будь-якої активної діяльності:
• Доступ до хорошого звуку протягом цілого дня
• Слухові апарати не загубляться і не розіб'ються
• Душевний спокій забезпечено

Тримач Oticon Safeline дозволяє прикріпити слухові апарати (за допомогою спеціального затиску, що кріпиться до коміра), щоб уникнути їх втрати або випадкового пошкодження. Тепер ви можете бути впевнені, що слухові апарати в будь-якій ситуації залишаться там, де їм належить бути – на ваших вухах. Нехай порушення слуху не заважає займатися улюбленою діяльністю!

 

Зберігайте гостроту відчуттів в будь-якій ситуації

Коли вам доводиться знімати слухові апарати, світ почуттів стає обмеженим. Але ж так хочеться поринути в улюблену діяльність, зберігаючи всі наші почуття! Oticon SafeLine – пристрій, що дозволяє носити слухові апарати цілий день, не побоюючись, що вони впадуть і загубляться.

 

SafeLine -
тримач слухових апаратів
для дітей

Дітям важливо відчувати все, що відбувається навколо них. Чи грають вони на дитячому майданчику, ганяють м’яча з друзями або бігають у лісі – всі органи чуття повинні ідеально функціонувати. Завдяки SafeLine, діти можуть зануритися в світ активних пригод і забути про те, що вони носять слухові апарати.

SafeLine -
тримач слухових апаратів
для дорослих

Можливість добре чути підвищує наше задоволення від діяльності – відбиваємо ми ракеткою м’яча на тенісному корті, гуляємо в горах або розбризкуємо калюжі по брудних стежках на гірському велосипеді. Завдяки SafeLine, ви зможете насолоджуватися кожним моментом життя, не нагадуючи собі про обережність щодо своїх слухових апаратів.

Простий у використанні

Приєднайте кільце SafeLine до слухових апаратів


Прикріпіть защіпку SafeLine до коміра


Одягніть слухові апарати

image
Живіть повноцінно
і забудьте про свої тривоги

Придбавши SafeLine для себе, своєї близької людини або дитини, ви можете бути впевнені: тепер їхнє життя стане краще і простіше. Завдяки SafeLine, користувачам слухових апаратів не доводиться кожен раз робити нелегкий вибір: займатися активною діяльністю в слухових апаратах, щоб зберегти можливість добре чути, або зняти їх, щоб не зламати і не втратити.
Прикріпивши слухові апарати за допомогою тримача SafeLine, ви збережете можливість чути і повну свободу дій. SafeLine позбавить від необхідності постійно думати про збереження слухових апаратів. Можете ловити кожен момент, з головою занурюватися в улюблену справу – SafeLine збереже ваші слухові апарати на місці.
SafeLine можуть використовувати і менш активні люди, які побоюються втратити слухові апарати, в тому числі, і в домашній обстановці.

image
Безпечний, легкий і міцний

У відповідності з найвищими стандартами безпеки, тримач SafeLine має функцію розчеплення – під тиском його шнурок просто роз’єднується, так що його можна зняти, а потім прикріпити заново. Цим SafeLine вигідно відрізняється від інших тримачів слухових апаратів, що тримаються на шиї на зразок намиста.
SafeLine відповідає всім міжнародним підзаконним актам і стандартам, які можуть застосовуватися до тримачів для слухових апаратів. Всі матеріали, що використовуються у виробництві SafeLine, гіпоалергенні і біосумісні. SafeLine простий у використанні та запобігає від защемлення ваших пальців.

* SafeLine сумісний з усіма слуховими апаратами Oticon моделей BTE, miniRITE і designRITE.

Код Стиль Модель Характеристики Ціна, грн
SafeLine SafeLine

Тримач слухових апаратів (пристосування для закріплення слухових апаратів на вусі)

522