Кращий слух починається з мозку
Мозок є найбільш важливою частиною вашого слухового апарату. Тут - обгрунтування цього твердження для користувачів слухових апаратів.
Як краще чути з мінімальними зусиллями для вашого мозку?

Ви ніколи не думали – “Мій слух нормальний, мені просто важко зосередитися”? Або – “Мої слухові апарати хороші, я просто втомлююся від них”?

Якщо ваш мозок отримує не всі потрібні для розуміння звуки, то він повинен напружено працювати, щоб осмислити почуте. З технологією Oticon BrainHearing™ (Чути Мозком) мозок отримує повний доступ до оточуючих звуків, що дозволяє зосередитися на найбільш їх важливих джерелах. BrainHearing – це не виріб і не властивості слухового апарату. Це – фундаментальне розуміння того, як працює орган слуху – і як мозок надає сенс звукам.

Слухати – значить думати

Ви чуєте з мозком, а не вухами. Слухання і розуміння мови є розумовими процесами, а не механічними.

Вуха отримують звуки, які обробляються мозком, щоб зрозуміти їх, надати їм значення. І всякий раз, коли з потоку випадає частина звуків, мозок намагається заповнити цю прогалину. Часто це складний та виснажливий процес. Добре чути – це не просто забезпечити потрібну гучність звуків. Це ще й допомогти мозку зрозуміти звуки, які почуто. Ось чому Oticon перейшов від такого підходу до слухання, як “Чути – перш за все”, до підходу “Мозок – перш за все”.

image
Як працює BrainHearingTM

З BrainHearing звуки вашого життя стануть більш зрозумілими.

Основна філософія BrainHearing - підтримка роботи мозку, забезпечення необхідних умов для надання сенсу всім звукам, а не навантаження його голоснішими звуками. Технологія знижує когнітивне навантаження на мозок, він менше втомлюється. Це також створює більш природний і приємний звуковий фон, а не просто посилення одного з джерел звуків.

image
Як BrainHearing допомагає дітям разрізняти звуки

Щоб розвинути розмовні навички та усне мовлення, дитина повинна мати доступ до максимально можливого спектру мовних звуків і до найбільш повним і чистим, без шумів, слуховим сигналам. В слухових апаратах Oticon Sensei та Oticon Sensei Super Power потужна технологія Oticon BrainHearing підтримує розвиток широкого спектру пізнавальних навичок для дітей з порушенням слуху.

Технологія BrainHearing забезпечує послідовну обробку звуків, відповідну потребам дитини на кожному етапі її розвитку. Якщо поліпшаться навички спілкування, то позитивно вплине на багато сторін життя дитини, в тому числі на успіхи в школі, відносини з колективом і навіть на почуття самоповаги.

image
Як BrainHearing трансформує те, що ви чуєте

Коли звук приходить до вуха та досягає мозку, той виконує чотири основні функції, щоб надати сенс звукам.

BrainHearing підтримує мозок у такий спосіб:

1. Використовуючи обидва вуха зі слуховими апаратами, визначає розташування джерел звуку
2. Розподіляє джерела звуків
3. Зосереджується на важливому
4. Розпізнає значення кожного зі звуків та надає їм сенс.

Все це відбувається в головному мозку одномоментно.

Технологія BrainHearing допомагає мозку осмислювати звуки життя, зберігаючи при цьому загальний звуковий контекст навколо вас. BrainHearing у різних моделях слухових апаратів Oticon підтримується цілим рядом інноваційних функцій.

image
Oticon Opn™ - новий рівень технологій BrainHearing

Традиційні технології слухових апаратів не призначені для складних ситуацій прослуховування за участю кількох співрозмовників. Коли голосів багато, вони динамічні та непередбачувані, і ці технології відмінно дають цьому раду, притишуючи все звуки, крім звуків мовлення, що надходять з фронтального напрямку.

Останнє доповнення до можливостей BrainHearing - слуховий апарат Oticon Opn, дуже швидкий і достатній для того, щоб підтримати роботу мозку по осмисленню звуків з декількох напрямків та легко спілкуватися з декількома співрозмовниками одночасно, навіть в найскладніших умовах.

Детальніше про Oticon Opn
Слухові апарати допомагають зберегти мозок

Активне використання слухових апаратів дозволяє зробити простішbv спілкування для людей з порушенням слуху. Соціальна діяльність стимулює мозок, що знижує ризик прискореного зниження когнітивних здібностей.